Logo

Projekt domu szkieletowego

 (9)
zwiń

W Polsce od wielu dekad standardem są jednorodzinne domy murowane – to właśnie one zdominowały krajobraz zarówno miejski, jak i wiejski w naszym kraju. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takie budynki idealnie odpowiadają na potrzeby i oczekiwania osób, które stawiają domy z założeniem, że będą one służyły także kolejnym pokoleniom. Jednak w ostatnich latach coraz częściej inwestorzy zgłaszają chęć budowy domu szkieletowego. Chociaż domy szkieletowe, które cieszą się tak dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w naszym kraju nadal uznawane są za swego rodzaju ciekawostkę, obecnie coraz więcej osób przychylniej spogląda na takie projekty. Chcąc odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich naszych klientów, w pracowni architektonicznej Domowe Klimaty, stworzyliśmy specjalną kategorię, w której można znaleźć tak zwane domy kanadyjskie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Filtry
wyczyść filtry
Parametry podstawowe
Parametry podstawowe

Nazwa projektu

Powierzchnia użytkowa (m²)

od do

Typy budynków

Jednorodzinny
Bliźniak
Szeregowy
Altany
Garaże
Letniskowy
Inne

L. Kondygnacji

parterowy
z poddaszem
piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

0
1
2
3
4 i więcej
Dom

Piwnica

Nie
Tak

Liczba pokoi (bez salonu)

1
2
3
4
5 i więcej

Liczba pokoi na parterze (bez salonu)

1
2
3
4
5 i więcej

Typy dachu

Jednospadowy
Dwuspadowy
Wielospadowy
Płaski

Kąt dachu

od do

Ogrzewanie

Ogrzewanie gazowe
Gazowe z możliwością adaptacji na paliwo stałe
Ogrzewanie elektryczne
Pompa ciepła
Paliwo stałe

Technologia

Murowane
Szkielet drewniany
Stalowe
Drewniane
Inne
Działka

Maksymalne wymiary działki (m)

szerokość głębokość

Maksymalne wymiary domu (m)

szerokość wysokość

Powierzchnia całkowita (m²)

od do

Powierzchnia zabudowy (m²)

od do

Wejście od..

od północy i wschodu
od południa i zachodu

Rodzaje działki

Na płytką działkę
Na wąską działkę
Na stoku
Standardowa działka
Dodatkowe

Projekty w przygotowaniu

Pomiń

Dodatkowe parametry

Tanie w budowie
Bestsellery 2024
Nowości
Z wizualizacją wnętrz
Otrzymasz: 9 wyniki
Liczba pokoi (bez salonu)
4
Powierzchnia użytkowa
160.12 m2
Powierzchnia zabudowy
163.08 m2
Szerokość budynku
10.05 m
Z garażem
Tak
Liczba pokoi (bez salonu)
4
Powierzchnia użytkowa
142.15 m2
Powierzchnia zabudowy
102.94 m2
Szerokość budynku
9.15 m
Z garażem
Nie
Liczba pokoi (bez salonu)
1
Powierzchnia użytkowa
13.64 m2
Powierzchnia zabudowy
34.98 m2
Szerokość budynku
11.14 m
Z garażem
Nie
Liczba pokoi (bez salonu)
3
Powierzchnia użytkowa
96.35 m2
Powierzchnia zabudowy
73.76 m2
Szerokość budynku
9.05 m
Z garażem
Nie
Liczba pokoi (bez salonu)
3
Powierzchnia użytkowa
87.99 m2
Powierzchnia zabudowy
69.93 m2
Szerokość budynku
8.83 m
Z garażem
Nie
Liczba pokoi (bez salonu)
4
Powierzchnia użytkowa
146.55 m2
Powierzchnia zabudowy
210.17 m2
Szerokość budynku
16.65 m
Z garażem
Tak
Liczba pokoi (bez salonu)
3
Powierzchnia użytkowa
77.63 m2
Powierzchnia zabudowy
59.37 m2
Szerokość budynku
9.35 m
Z garażem
Nie
Liczba pokoi (bez salonu)
3
Powierzchnia użytkowa
122.58 m2
Powierzchnia zabudowy
105.13 m2
Szerokość budynku
9.9 m
Z garażem
Tak
Liczba pokoi (bez salonu)
3
Powierzchnia użytkowa
139.91 m2
Powierzchnia zabudowy
163.21 m2
Szerokość budynku
15.45 m
Z garażem
Nie
  • 1

Projekt domu szkieletowego - Wybierz dom szkieletowy kanadyjski dla siebie!

Dom szkieletowy – co to jest?

Chociaż jeszcze na początku XXI wieku domy szkieletowe były w Polsce traktowane z dystansem, obecnie coraz więcej inwestorów widzi w nich oryginalną i szybszą w budowie alternatywę dla domu murowanego. Dom szkieletowy, potocznie nazywany również kanadyjskim, swoją nazwę zawdzięcza technologii, w jakiej tworzona jest cała konstrukcja. Bazuje ona bowiem na drewnianym szkielecie, w skład którego wchodzą belki poziome i pionowe oraz więźba dachowa. Taką konstrukcję wewnątrz wypełnia się materiałem izolacyjnym. Sama elewacja może być wykonana z drewna, szalówki czy tynku.

Dom szkieletowy nazywa się kanadyjskim, ponieważ to właśnie w Ameryce Północnej – w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie – cieszy się on ogromną popularnością. Zresztą to właśnie zza Oceanu Atlantyckiego technologia ta trafiła do Polski na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Polacy, którzy w Kanadzie i USA pracowali przy stawianiu takich obiektów, technologię szkieletową chcieli rozpowszechnić w naszym kraju, jednak brak specjalistycznej wiedzy oraz dostępu do odpowiednio suchych materiałów konstrukcyjnych oraz materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych spowodowały, że wówczas szkieletowe domy nie cieszyły się dobrą opinią. Dziś jednak łatwiej o odpowiednie materiały budowlane i termoizolacyjne, co sprawia, że projekty domów kanadyjskich wracają do łask. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to oryginalne budownictwo oferuje niezwykły klimat.

Dom kanadyjski – projekty. Jakie mają zalety?

Pewne wątpliwości, które pojawiają się w kontekście budownictwa szkieletowego, wynikają z powszechnych w naszym kraju standardów. W Polsce przyjęło się, że domy budowane są na okres wielu dekad, tak, by służyły także kilku kolejnym pokoleniom. Domy szkieletowe budowane w USA i Kanadzie z założenia mają krótszą żywotność, dlatego chcąc wybudować dom na ponad sto lat, trzeba mieć świadomość tego, że tu projekt domu szkieletowego niekoniecznie będzie odpowiednim rozwiązaniem. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że powszechny dostęp do odpowiednich materiałów konstrukcyjnych, termoizolacyjnych i uszczelniających oraz coraz powszechniejsza, specjalistyczna wiedza sprawiają, że wytrzymałość domów szkieletowych i tak jest bardzo dobra – okres ich żywotności może wynosić przynajmniej pięćdziesiąt lat.

Głównych zalet domów szkieletowych upatruje się jednak gdzieś indziej. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że dom kanadyjski można wybudować w znacznie krótszym czasie, niż dom murowany. Korzystając z usług doświadczonej ekipy budowlanej, mającej odpowiednie doświadczenie w budownictwie szkieletowym, można w tej technologii postawić dom nawet w trzy miesiące. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, by do budowy zostało wykorzystane odpowiednie drewno – powinno to być drewno suszone przemysłowo o wilgotności do 18%. Może to być na przykład drewno sosnowe po wstępnej obróbce o gęstym usłojeniu i wysokiej klasie wytrzymałości – minimum C24. Przy korzystaniu z usług doświadczonej firmy budowlanej i mając dostęp do wysokiej jakości materiałów budowlanych, dom szkieletowy można wybudować o każdej porze roku i przy każdych warunkach atmosferycznych, co też jest sporym atutem w porównaniu do budowy domu murowanego.

Mówiąc o zaletach budownictwa szkieletowego, należy też zwrócić uwagę na to, że dom kanadyjski można w stosunkowo prosty sposób rozbudować. Wszelkiego rodzaju modernizacje i rozbudowy nie wiążą się z tak skomplikowanymi i kosztownymi pracami, jak ma to miejsce w przypadku domu murowanego. Co więcej, konstrukcja szkieletowa jest lżejsza od murowanej, co pozwala postawić mniejsze fundamenty. To z kolei naturalnie przekłada się na korzyści finansowe u inwestora.

Projekty domów kanadyjskich – dom rodzinny czy dom letniskowy?

W Polsce za archetyp domu jednorodzinnego uznaje się dom murowany, co powoduje, że część osób na domy szkieletowe – zwłaszcza mając w pamięci fiasko, jakim zakończył się boom na nie na przełomie lat 80. i 90. XX wieku – spogląda z pewną rezerwą. Jednak w Ameryce Północnej, przede wszystkim w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, a także w krajach skandynawskich, technologia szkieletowa jest na co dzień wykorzystywana przy stawianiu domów jednorodzinnych. Oznacza to, że dobrze zaprojektowany i wykonany z odpowiednich materiałów dom kanadyjski sprawdzi się jako całoroczny dom mieszkalny równie dobrze, co dom murowany. W budynku wykonanym w technologii szkieletowej można zastosować taki sam rozkład pomieszczeń, co w standardowym domu murowanym, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych pozwala korzystać z budynku przez cały rok.

Z drugiej strony, wiele osób na domki szkieletowe spogląda też jako na swego rodzaju ucieczkę od codzienności i tego, co kojarzy im się z pośpiechem, pracą i stresem – czyli dominującego w krajobrazie polskich miast betonu. Powoduje to, że projekty domów szkieletowych coraz częściej wykorzystywane są do stawiania domków letniskowych, położonych na prywatnych działkach umiejscowionych za miastem, na skraju lasu czy nad jeziorem. Domek kanadyjski stał się nieodłącznym elementem krajobrazu Skandynawii, którą powszechnie kojarzy się ze spokojem, ciszą i harmonią z naturą. Budownictwo szkieletowe pozwala przenieść cząstkę tego klimatu na grunt polski, co jest tym łatwiejsze, że drewno samo w sobie od setek lat kojarzone jest z ponadczasowym pięknem i elegancją oraz naturą i rodzinnym ciepłem. Dom szkieletowy postawiony jako domek letniskowy pozwala uciec od miejskiego zgiełku i zaszyć się w ciszy na łonie natury wtedy, kiedy ma się na to ochotę. Taki obiekt znakomicie sprawdzi się jako dom wypoczynkowy na sezon wiosenno-letni, ale – jak wspomnieliśmy wyżej – projekty domów szkieletowych cechują się dobrą termoizolacją, więc jest możliwe korzystanie z nich także podczas chłodniejszych okresów ciągu roku.

Projekt domu szkieletowego – dla kogo będzie dobrym wyborem?

Projekty domów szkieletowych jak najbardziej mogą być dobrą alternatywą dla projektów domów murowanych. Oczywiście, trzeba zdawać sobie sprawę z ich specyfiki, niemniej możliwość wybudowania domu szkieletowego o praktycznie każdym pożądanym metrażu (nie ma problemów, by postawić zarówno obiekt o powierzchni 35m2, jak i ponad 100m2) sprawia, że jest to atrakcyjny wybór dla wielu osób – zarówno inwestorów prywatnych, jak i przedsiębiorców, chcących postawić domek kanadyjski na wynajem. Kto powinien zainteresować się budową domu w technologii szkieletowej?

Projekty domów drewnianych szkieletowych dla osób chcących szybko postawić dom

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jedną z największych zalet domów szkieletowych jest fakt, że można je postawić znacznie szybciej niż dom murowany. Trudno tu oczywiście oszacować dokładny czas trwania budowy domu jednorodzinnego kanadyjskiego (wiele zależy od jego powierzchni czy liczby kondygnacji), niemniej zazwyczaj prace budowlane zamykają się w około trzech miesiącach. Dla porównania budowa domu murowanego o takiej samej powierzchni użytkowej potrwa najczęściej przynajmniej trzy razy dłużej.

To właśnie z tego powodu projekty domów szkieletowych są polecane między innymi osobom prywatnym, które chcą w stosunkowo krótkim czasie wybudować dom jednorodzinny.

Dom kanadyjski – projekty dla osób, które chcą mieć możliwość łatwej rozbudowy budynku

Lekka, drewniana konstrukcja sprawia, że dom szkieletowy można łatwo rozbudować, przebudować i poddać modernizacji. Chodzi tu zarówno o zmianę wyglądu czy funkcji poszczególnych pomieszczeń oraz dodanie lub usunięcie ścian działowych, jak i o ewentualną wymianę instalacji. To sprawia, że projekty domów drewnianych szkieletowych polecane są osobom, które chcą sobie pozostawić uchylną furtkę w kontekście potencjalnej przebudowy domu.

Dom szkieletowy może zatem być odpowiednim wyborem dla małżeństwa z jednym dzieckiem, które w mniej sprecyzowanej przyszłości planuje poszerzyć rodzinę, ale na razie nie chce budować dużego i kosztownego domu jednorodzinnego.

Projekty domów szkieletowych dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać całą dostępną powierzchnię

Mówiąc o korzyściach, jakie niesie ze sobą budowa domu w technologii szkieletowej, należy wspomnieć także o bardziej efektywnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne w domach kanadyjskich mają mniejszą grubość niż w domach murowanych, co sprawia, że są chętnie wybierane przez inwestorów, którzy chcą maksymalnie wykorzystać powierzchnię zabudowy.

Różnice, o których mówimy, możesz zauważyć także, porównując nasze projekty domów murowanych i szkieletowych drewnianych. Dom murowany z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej około 96m2 zajmuje ponad 90m2 powierzchni zabudowy, natomiast w przypadku domu szkieletowego z poddaszem o takiej samej powierzchni użytkowej jest to zaledwie niespełna 74m2. Warto zatem rozważyć budowę domu szkieletowego, jeśli dysponuje się małą działką lub działką o niestandardowych wymiarach.

Domek kanadyjski jako dom letniskowy

Szkieletowe domy znakomicie sprawdzają się jako domy całoroczne jednorodzinne, jednak – jak wspomnieliśmy wcześniej – konstrukcje takie powszechnie są stosowane również przy stawianiu domków letniskowych. Ze względu na swój tradycyjny charakter i wykorzystanie naturalnego drewna, domek kanadyjski daje poczucie odpoczynku, spokoju i obcowania z naturą. Jako projekty domów szkieletowych idealnie nadających się na domki letniskowe w szczególności polecamy projekty domów do 70m2 – taki obiekt można wybudować szybko i stosunkowo tanio, a uwzględnia on wszystkie pomieszczenia, które są potrzebne do komfortowego wypoczynku w sąsiedztwie jezior i rzek, lasów czy gór: salon, kuchnię, łazienki, oddzielną sypialnię i pokoje na poddaszu.

Domek kanadyjski – projekt dla przedsiębiorców

Ze względu na to, że domki szkieletowe znakomicie sprawdzają się w charakterze obiektów letniskowych i wypoczynkowych, projekty domów szkieletowych są też polecane przedsiębiorcom, którzy mają w planach zaprojektowanie i wybudowanie osiedla wypoczynkowego nad jeziorem, morzem czy u podnóża gór. Naturalny charakter i tradycyjny wygląd domów kanadyjskich sprawiają, że umożliwiają one stworzenie spokojnego osiedla skandynawskiego z domkami na wynajem czy wioski fińskiej, będącej częścią ośrodka agroturystycznego. Bez wątpienia domy szkieletowe lepiej sprawdzają się jako sprzyjające wypoczynkowi w sąsiedztwie natury obiekty na wynajem niż masywne budynki murowane.

Domki szkieletowe – parterowe czy z poddaszem użytkowym?

Z pewnością część osób zastanawia się, czy technologia szkieletowa daje wszystkie możliwości, jakie oferuje konstrukcja murowana. Warto zatem zaznaczyć, że szkieletowe domy, tak samo jak murowane, mogą być obiektami zarówno jedno-, jak i dwukondygnacyjnymi. Budynek parterowy znakomicie sprawdzi się jako dom parterowy wypoczynkowy lub letniskowy, a także jako obiekt dodatkowy, ustawiony obok większego domu jednorodzinnego – w którym można na przykład przyjąć gości na nocleg i zapewnić im komfortową, prywatną przestrzeń. Fakt, że dom szkieletowy może mieć powierzchnię użytkową nawet o 10% większą niż dom murowany o takich samych wymiarach zewnętrznych, sprawia, że nawet w stosunkowo niewielkim obiekcie parterowym można zmieścić wszystkie pomieszczenia, które są potrzebne do spokojnego i wygodnego odpoczynku.

W ofercie pracowni architektonicznej Domowe Klimaty można jednak znaleźć również projekty domów drewnianych szkieletowych, które posiadają poddasze użytkowe. Taki dom o powierzchni do 100m2 może być wyposażony w połączony z kuchnią salon, dużą sypialnię i dwa przestrzenne pokoje na poddaszu, z których jeden może być przedzielony na dwa kolejne. Taki projekt domu szkieletowego staje się komfortowym miejscem do życia dla cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny.

Mówiąc o domach kanadyjskich, trzeba zaznaczyć, że domy szkieletowe z założenia mają bardzo tradycyjny wygląd i najczęściej przy ich budowie stosuje się klasyczny dach dwuspadowy z dachówką ceramiczną lub cementową. Z uwagi na specyfikę konstrukcji w takim domu trudniej zaprojektować duże przeszklenia, umieszczane często w salonie czy jadalni w nowoczesnym budownictwie. Projekty takie są zatem adresowane przede wszystkim dla miłośników tradycyjnych, naturalnych rozwiązań architektonicznych. Tego typu budownictwo lepiej sprawdza się w małych miejscowościach, wsiach oraz na obrzeżach miast, w pobliżu lasów, łąk czy gór. Jednocześnie naturalne, ciepłe drewno można zestawić z surową cegłą lub chłodnym szkłem, osiągając w ten sposób pewien kompromis między tradycją a nowoczesnością.

Domek kanadyjski jako przydomowa altana

Oferujemy różne projekty domów szkieletowych. Dużą część naszej propozycji stanowią przestrzenne domy z poddaszem użytkowym, które stanowią odpowiedź na potrzeby i oczekiwania kilkuosobowej rodziny. Jednak w naszej pracowni architektonicznej Domowe Klimaty przygotowaliśmy również projekty domów kanadyjskich o mniejszym metrażu, które doskonale sprawdzą się jako dodatkowy budynek na działce.

Wśród projektów obiektów wykonanych w technologii szkieletowej można znaleźć również niewielkie budynki o powierzchni użytkowej wynoszącej kilkanaście metrów kwadratowych, których całkowita powierzchnia zabudowy wynosi nieco ponad 30m2. Główną część takich projektów stanowi budynek położony na planie prostokąta, który można wykorzystać jako miejsce o charakterze towarzyskim i wypoczynkowym – wystarczy tylko ustawić w jego centrum duży stół, ławę i krzesła oraz zadbać o niezbędne wyposażenie. Taki obiekt z pewnością przyda się nie tylko w dużym, przydomowym ogrodzie, ale także w sadzie, na prywatnej działce wypoczynkowej, na której rosną drzewa owocowe czy warzywa. Możliwe jest także wykorzystanie takiego domku szkieletowego jako budynku gospodarczego, w którym swoje miejsce znajdzie kosiarka i pilarka, a także inne narzędzia ogrodnicze i rowery.

Jak wspomnieliśmy wyżej, w takich projektach przestrzeń zamknięta może stanowić zaledwie połowę całej powierzchni zabudowy. Projekty obiektów gospodarczych wykonanych w technologii szkieletowej często uwzględniają również duże zadaszenie, mogące pełnić funkcję wiaty garażowej dla samochodu osobowego. Z drugiej strony, nie ma przeciwwskazań do tego, by takie zadaszenie wykorzystywać w celach wypoczynkowych – wystarczy pod dachem ustawić meble ogrodowe, by stworzyć komfortową przestrzeń rekreacyjną. W takich projektach zazwyczaj uwzględnia się też niewielkie zadaszenie po przeciwnej stronie, które można wykorzystać w celu składowania drewna opałowego.

Szkieletowe domy a pozwolenie na budowę – co trzeba wiedzieć?

Obiekty wykonane w technologii szkieletowej często wykorzystywane są jako obiekty gospodarcze lub wypoczynkowe. Sprawia to, że część osób może się zastanawiać, czy dom szkieletowy wymaga pozwolenia na budowę. Zgodnie z aktualnymi przepisami technologia budowy nie ma na to wpływu. Bez zgłoszenia oraz pozwolenia na budowę można natomiast zbudować wiatę do 50 m2 pow. zabudowy (na działce z budynkiem mieszkalnym) oraz altanę o pow. zabudowy do 35 m2. Bez wątpienia najczęściej są to budynki wznoszone w technologii szkieletowej.

Dom szkieletowy – projekt: cena

W pracowni architektonicznej Domowe Klimaty dążymy do tego, by naszym klientom zapewnić nie tylko różnorodną i satysfakcjonującą ofertę, ale także bardzo atrakcyjne ceny. Projekty domów szkieletowych można kupić już za kilkaset złotych – dotyczy to obiektów o powierzchni do 35m2, które nie wymagają pozwolenia na budowę.

Niektórym osobom może się wydawać, że z uwagi na to, że domy szkieletowe nie są w Polsce tak popularne jak murowane, ich gotowe projekty są droższe niż domów jednorodzinnych murowanych. Jednak nic z tych rzeczy! Oferowane przez nas projekty domów szkieletowych, których powierzchnia użytkowa wynosi około 100m2, są dostępne w cenie wynoszącej zaledwie nieco ponad 3000 zł. Jest to cena praktycznie taka sama, jak cena wielu projektów domów murowanych o podobnej powierzchni użytkowej.

Mówiąc o kosztach, warto wspomnieć o tym, że domy szkieletowe często są również stosunkowo tanie w budowie – co wynika między innymi z tego, że lekka konstrukcja wymaga zastosowania zdecydowanie cieńszych fundamentów, niż dom murowany. To właśnie dlatego różne projekty domów szkieletowych znajdziesz również w naszej specjalnej kategorii: Domy tanie w budowie.

Zobacz projekty domów szkieletowych pracowni architektonicznej Domowe Klimaty

Mamy nadzieję, że powyższy obszerny opis dał Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące domów kanadyjskich. Wierzymy też, że nasze projekty udowadniają, że domy szkieletowe mogą być równie dobrym wyborem co murowane i wbrew obiegowej opinii znakomicie sprawdzają się nie tylko jako domy tradycyjne.

Podsumowując, projekt domu szkieletowego możesz wybrać, jeśli chcesz postawić:

  • dom jednorodzinny – maksymalnie wykorzystaj całą powierzchnię zabudowy i dopasuj projekt do specyfiki działki. Oferujemy zarówno domy kanadyjskie parterowe, jak i z poddaszem użytkowym;
  • domek letniskowy – jeśli dysponujesz działką nad jeziorem czy pod lasem i chcesz tam wypoczywać, wybierz nasz projekt domku letniskowego;
  • dom gościnny – położony obok domu murowanego dom z poddaszem wykonany w technologii szkieletowej to dobry wybór na wolnostojący dom gościnny, który odwiedzającym Cię gościom zagwarantuje odpowiednio dużą przestrzeń i wygodę;
  • altanę – jak wspominaliśmy, budynki szkieletowe do 35m2 znakomicie sprawdzają się jako altana w przydomowym ogrodzie, na działce wypoczynkowej czy w sadzie;
  • wioskę wypoczynkową – jesteś przedsiębiorcą i marzy Ci się stworzenie wioski wypoczynkowej w stylu skandynawskim? Projekty domów szkieletowych parterowych z oferty pracowni Domowe Klimaty będą idealnym wyborem.

Masz pytania dotyczące domów szkieletowych? Skontaktuj się z nami!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że domy szkieletowe w dalszym ciągu budzą w Polsce wiele wątpliwości i rodzą wiele pytań. W pracowni architektonicznej Domowe Klimaty jesteśmy jednak przekonani, że technologia szkieletowa ma w naszym kraju świetlaną przyszłość. Jeżeli rozważasz budowę domu jednorodzinnego, przydomowej altany czy domku letniskowego i potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących naszych projektów domów kanadyjskich, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu i adresem e-mail, które są podane u dołu strony w zakładce kontaktowej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą pracowni Domowe Klimaty i wybrania projektu domu kanadyjskiego, który najlepiej odpowiada potrzebom i oczekiwaniom Twoim i Twoich bliskich.

Obsługa posprzedażna

  • Wizualizacje
    Zleć dodatkowe wizualizacje do projektu.
  • Charakterystyki energetyczne

    Zmień system ogrzewania. Dokumentacja do banku lub urzędu. Zamów >

     

  • Adaptacje
    Przygotujemy PZT i dokumentację do urzędu.
Projekt to dopiero początek drogi. Nasi bezpośredni klienci mogą liczyć na autorskie wsparcie i preferencyjną ofertę na dodatkowe usługi.
Projekt to dopiero początek drogi. Nasi bezpośredni klienci mogą liczyć na autorskie wsparcie i preferencyjną ofertę na dodatkowe usługi.
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść